Taekwondo klub GROM-CROATIA

Treniraj u GROMU - BUDI KO GROM!

Dobro došli u novu sezonu

Dragi naši članovi i novi zainteresirani članovi,

evo došao je i početak nove školske godine 2022/23, pa tako i nova sezona treninga za sve ljubitelje sporta, kretanja, uzbuđenja i druženja. Naš klub nudi sve to uz svoje trenerice Ivanu i Mateju. Naš klub radi u dvije dvorane i to na području gradske četvrti Trnje, u prostorima MO Vrbik, Lavoslava Ružičke 26 (ulaz iz parka Kalimero) utorkom i četvrtkom od 18.00 – 20.00 sati te u O.Š. Grigora Viteza, Kruge 46 utorkom i petkom od 18.30 – 19.30 gdje nam uz zdravu djecu treniraju i djeca sa posebnim potrebama.Klub je član Hrvatskog hapkido saveza, a trenerice su školovane i licencirane od strane Saveza.

Dobro došli su svi i slobodno dovedite svoje prijatelje.

Taekwondo klub GROM-CROATIA © 2016 Frontier Theme